Ana içeriğe atla

Özel Dersler

tedu

 

BİREBİR DERSLERİMİZ(PERSONEL TRAİNİNG)

FİTNESS: Fitness, sağlıklı bir yaşama sahip olabilmek ve vücudun formda kalmasını sağlamak amacıyla yapılan egzersizleri kapsayan bir spor dalıdır.

YÜZME: Yüzme sporu dolaşım sistemi dışında ayrıca solunum sistemi üzerinde doğrudan etkilidir. Yüzme sırasında kişinin oksijen gereksiniminde artış görülmektedir. Bununla beraber solunum ve dolaşım sistemleri birbirleriyle orantılı olarak daha fazla çalışmaktadır. Tüm kasların çalışmasını sağlayan yüzme eylemi sinir sisteminin olumlu anlamda etkilenmesini sağlar Fizyolojik etkiler dışında yüzmenin kişinin psikolojik durumu üzerinde de olumlu etkileri görülmektedir. Yüzmenin en önemli faydalarından biri de sağlıklı kilo vermenizi sağlamasıdır.

REFORMER PİLATES: Özel tasarlanan bir aletle vücudunuzun belli ağırlıktaki dirençlere maruz bırakılarak uygulanan, vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandırarak zinde kalmanızı sağlayan, omurgayı dik tutmaya yönelik egzersiz hareketleridir.

NEDEN PERSONAL TRAİNER İLE ÇALIŞMALIYIM?

  • Zaman kazandırır, hedeflerinize ulaşmanız konusunda egzersiz verimini artırır. 
  • Hedeflerinize olan konsantrasyonunuzu ve motivasyonunuzu en üst seviyede tutar. 
  • Sizi olası yaralanmalardan ve sakatlıklardan korur, güvenli egzersiz ortamı sunar. 
  • Hareketleri uygularken doğru ve yerinde "feedback" alarak, hareketleri doğru yapmanızı ve tekniğinizi geliştirmenizi sağlar. 
  • Egzersiz sırasında aklınıza takılan sorulara anında cevap almanızı sağlar. 
  • TEDU Personal Training ekibi olarak sizlere pt hizmetimizde yaşam tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza,  vücut performans ve değerlerinize uygun bir antrenman ve beslenme danışmanlığı vererek yaşam kalitenizi arttırıyor, sağlıklı ve fit bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.