Grup Dersleri

 

 GRUP DERSLERİ

Profesyonel bir  eğitmen eşliğinde dersler yapılır.Vücudunuzu nasıl hareket ettirmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olur.Grup halinde yapılan sporların her zaman motivasyon ve enerjisi daha yüksektir.

Total Body

Vücuttaki tüm kas gruplarını kombine şekilde çalıştıran ve sıkı kuvvet egzersizleriyle yüksek efor sarf edeceğiniz bir çalışmadır.Kardiyovasküler dayanıklılık ve genel kuvveti artırırken denge , koordinasyon gibi motorik özellikleri geliştirip metobalizma hızını artırır ve yağ yakımını en üst seviyeye çıkarır.

Pilates

Kontroloji metoduyla zihin ve beden bütünlüğünü öngören, denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezi olan pilates, eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasları güçlendirmeye, esnetmeye ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olur.

Abs & Hips

Kendi vücut ağırlığı veya çeşitli materyaller ile ( dambıl , denge topu , sağlık topu ) karın ve kalça kaslarını güçlendirmeyi ve şekillendirmeyi hedefler.

Yoga

Hem zihinsel hem de bedenen etkileri olan yoga, yaşam kalitesini daha üst seviyeye çıkarır. Yoga, vücudu yenileyerek zihni modern hayatın hızlı temposundan kaynaklanan olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır. 

Tai - Chi

Tai chi, yavaş hareketler yoluyla zihin ve beden arasında bağ kurarak huzuru artırdığından, bazen “hareketli meditasyon” olarak tanımlanır. Savunma amaçlı geliştirilen tai chi, günümüzde stresi azaltmak ve bir dizi başka sağlık sorununa yardımcı olmak için kullanılan zarif bir egzersiz türüne dönüşmüştür.